Actueel weer Zoetermeer
Laatste update: 2026-04-30 om 13:37 uur
| Temperatuur | 17.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.7 km/u uit OZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1025.6 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 43.5 km/u om 11:17 u |
| Minimum temp. | 7.8 °C om 04:41 u |
| Maximum temp. | 18.0 °C om 13:15 u |
| Windchill | 16.2 °C |
| Hitte index | 15.6 °C |
| Dauwpunt | -0.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 28.0 % |
| Zonnestraling | 770.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 824.0 W/m2 om 12:04 u |
| UV index | 2.0 |
| Max. UV index | 2.4 om 11:30 u |
| Zon op | 06:14 u |
| Zon onder | 21:05 u |